Karrige
 • KS-D40D Hospital accompany chair
  KS-D40D Hospital accompany chair Product Name Hospital accompany chair Item No. Ks-D40D Material steel with plastic coating Folded Size L820*W650*H450(+500)mm Unfolded Size L1900*W650*H450mm Color Blue MOQ 10 copë Duke ngarkuar Port Shenzhen / Guangzhou / Shunde Koha e plumbit 20-25ditë Kushtet e Pagesës T / T me 30% depozitë, dhe 70% bilanci para çertifikatës CE&ISO&FDA Packing 1pc/a carton Unfolded Size: L1900*W620*H450mm folded Size: L820*W650*H450(+500)mm Ngjyra: Sky…
 • KS-D40C Hospital accompany chair
  KS-D40C Hospital accompany chair Product Name Hospital accompany chair Item No. Ks-D40C Material steel with plastic coating Folded Size L820*W650*H450(+500)mm Unfolded Size L1900*W650*H450mm Color Blue MOQ 10 copë Duke ngarkuar Port Shenzhen / Guangzhou / Shunde Koha e plumbit 20-25ditë Kushtet e Pagesës T / T me 30% depozitë, dhe 70% bilanci para çertifikatës CE&ISO&FDA Packing 1pc/a carton Unfolded Size: L1900*W620*H450mm folded Size: L820*W650*H450(+500)mm Ngjyra: Sky…
 • KS-D36b S.S Waiting Chair
  KS-D36b S.S Waiting Chair Product Name S.S waiting chair Item No. Ks-d36b Material Stainless Steel, Size L1800*W680*H450/800mm Color Silver MOQ 10 pcs Loading Port Shenzhen/Guangzhou Lead time 20-25days Payment Terms T/T with 30% depozitë, dhe 70% bilanci para çertifikatës CE&ISO&Paketimi FDA 1 copë / kuti kartoni Madhësia: L1800*W680*H450/800cm 1.The chair is made of punch steel panel and powder coated tube.…
 • Karrige në pritje KS-D36A
  KS-D36A Waiting Chair Product Name S.S waiting chair Item No. Ks-d36a Material Stainless Steel, Size L1800*W680*H450/800mm Color Silver MOQ 10 pcs Loading Port Shenzhen/Guangzhou Lead time 20-25days Payment Terms T/T with 30% depozitë, dhe 70% bilanci para çertifikatës CE&ISO&Paketimi FDA 1 copë / kuti kartoni Madhësia: L1800*W680*H450/800cm 1.The chair is made of punch steel panel and powder coated tube. airport…
 • Karrige për infuzion KS-D38
  Karrige për infuzion KS-D38 Emri i produktit Karrige për infuzion Nr i artikullit. Çeliku material KS-D38, Mbulesa e UP, mbështetëse lëkure e bërë nga njeriu Ngjyra blu MOQ 10 copë Duke ngarkuar Port Shenzhen / Guangzhou / Shunde Koha e plumbit 20-25ditë Kushtet e Pagesës T / T me 30% depozitë, dhe 70% bilanci para çertifikatës CE&ISO&Paketimi FDA 1 copë / kuti kartoni Madhësia: L650 / 1140 * W650 * H450 / 1060 mm 1. Për të qenë i përshtatshëm për rehati afatgjatë. 2.Sedilje dhe mbështetëse për krahë, veshur me susta
 • KS-D40 Hospital accompany chair
  KS-D40 Hospital accompany chair Product Name Hospital accompany chair Item No. Ks-D40 Material steel with plastic coating Folded Size L820*W650*H450(+500)mm Unfolded Size L1900*W650*H450mm Color Blue MOQ 10 copë Duke ngarkuar Port Shenzhen / Guangzhou / Shunde Koha e plumbit 20-25ditë Kushtet e Pagesës T / T me 30% depozitë, dhe 70% bilanci para çertifikatës CE&ISO&FDA Packing 1pc/a carton Unfolded Size: L1900*W620*H450mm folded Size: L820*W650*H450(+500)mm Ngjyra: Sky…
 • KS-D36 Waiting Chair
  KS-D36 Waiting Chair Product Name S.S waiting chair Item No. Ks-D36 Material Steel Powder coated Size L1800*W680*H450/800mm Color Silver MOQ 10 pcs Loading Port Shenzhen/Guangzhou Lead time 20-25days Payment Terms T/T with 30% depozitë, dhe 70% bilanci para çertifikatës CE&ISO&Paketimi FDA 1 copë / kuti kartoni Madhësia: L1800*W680*H450/800cm 1.The chair is made of punch steel panel and powder coated tube. airport…
1 faqe 1 të 1
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI