×
GS-828c Electric Three function Hospital bed
GS-828c Shtrat spitalor me tre funksione elektrike

Kjo shtrat elektrik me tre funksione është krijuar me kujdes për pacientët gjatë trajtimit të tyre. Pllaka e kokës dhe këmbës mund të hiqet për lehtësinë e transferimit të pacientëve. Binarët anësorë bëhen nga shina anësore e Aluminit. Dhe hendeku midis dy kolonave anësore është sipas standardit ndërkombëtar. E gjithë pozicioni kontrollohet nga elektrike ,përdorni një telekomandë për të kontrolluar të gjithë funksionin. Kjo do të sigurojë jetëgjatësi të përdorimit të maniakave. Me 4 copa copa me frena qendrore, kjo është e përshtatshme për transport.

Detaje të produkteve Reagime tani

GS-828c Shtrat spitalor me tre funksione elektrike

This Three Function Electric Bed is carefully designed for patients during their treatment. The head and foot board can be removed for the convenience of patients' transfer. The side rails are made by Aluminum side rail. And the gap between two side column is according to the international standard. All the position is controlled by electric ,use a remote to control all the function. This will provide long use life of cranks. With 4 pcs castors with central brakes, this is convenient for transportation.

Emrin Shtrati Spitalor elektrike me tre funksione
Artikulli Nr. GS-828c
Madhësia e jashtme L2160×W980×H430-720mm
Madhësia e brendshme e bazës së dyshekut L1950 * W900 mm
garanci një vit pas dërgesës
Dërrasë koke dhe këmbë Koka ABS e ndashme & bordi i këmbës
Shina anësore 1copë hekurudhë anësore alumini
Markë motorike Linak / Moteck / Timotion
Sistemi motorik 1copë motor bordit mbrapa ,1motor bordi i këmbës pc ,1motor pc Hi-Lo,

1telekomandë pc ,1kuti kontrolli pc.një prizë.

Rrotullues 5”,me rrotullues të sistemit të kyçjes qendrore, me pedale ABS.
Grepa urinare Grepat e urinës me krom çeliku dhe zhytje plastike së bashku
Miratimi ISO13485;KJO;ISO9001;FDA
Lëndë e parë Çeliku dhe ABS
Opsione Tavolina e ngrenies; Dyshek, Dollap pranë shtratit.
Ngarkesa e sigurt e punës Cilësia arrin standardin kombëtar. Isshtë e pajisur me motor elektrik i cili është i qetë dhe pa zhurmë dhe i aftë të mbështesë mbi 250 kg.

Heqja e pjesës së pasme 0-75°(± 2%) nga Remote
Heqja e pushimit të gjurit 0-45°(± 2%) nga Remote
Lartësia e rregullueshme H430-720mm nga Remote

Koka & bordi i këmbës 1vendosur
Gardhe 2copë
Rrota 4copë
Motorët 3copë
Telekomanda 1pc
Grepa urinare 4copë
IV. vrimat e pikimit 4copë
IV. shtylla 1pc

1. Prodhuesi profesional i shtratit dhe karrocës së kujdesit manual dhe elektrik 20 vjet me pajisje të përparuara.
2. Çmimi i fabrikës me cilësinë më të mirë, ne kemi përvojë 10 vjeçare të eksporteve, cilësinë më të mirë dhe shërbimin më të mirë
3. Shërbim pas shitjes me efikasitet të lartë.
4. Shërbim i shpejtë dhe shpërndarje në kohë, nëse nuk keni asnjë përcjellës, ne mund të ndihmojmë në rregullimin e dërgesës, anije prenotimi
5. Ofroni shërbim OEM. nëse më jepni madhësinë ne mund ta bëjmë të njëjtë.
6. Nëse keni kohë për të ardhur në fabrikë kontrolloni mirë kur dërgesa, ne mund të ndihmojmë tuajin dhe nëse dëshironi
7. Pako të përshtatshme për të siguruar sigurinë e mallrave dhe për të kursyer hapësirën e kontejnerëve.
8. Makineri të përparuara të formimit të pjesëve të shtratit, teknologji e përparuar e saldimit dhe teknika të përparuara të trajtimit të antirustit.
9. Ne prodhojmë shumicën e pjesëve të shtratit dhe kontrollojmë cilësinë në çdo procedurë nga vetvetja

Shërbimet pas shitjes:
● Ne e respektojmë ushqimin tuaj pasi të marrim mallrat.
● Ne sigurojmë 12-24 muaj garanci pas mbërritjes së mallit.
● Ne premtojmë të gjitha pjesët rezervë të disponueshme gjatë përdorimit gjatë gjithë jetës.
● Ne e pranojmë ankesën tuaj brenda 48 orëve.

 

Koha e përpiktë e dorëzimit:
● Ne e vendosim porosinë tuaj në programin tonë të ngushtë të prodhimit, siguroni kohën tuaj të përpiktë të dorëzimit.
● Prodhimi / raporti i inspektimit para porosisë tuaj të paketuar.
Notice Njoftimi / sigurimi i transportit për ju sapo të dërgohet porosia juaj.

 

Shitje profesionale:
● Ne vlerësojmë çdo kërkesë që na dërgohet, të sigurojë ofertë të shpejtë konkurruese.
● Ne bashkëpunojmë me klientin për të ofruar tenderë. Siguroni të gjitha dokumentet e nevojshme.
Ne jemi një ekip shitjesh, me të gjithë mbështetjen teknike nga ekipi i inxhinierit.Si të porositni nga ne?
1. Ju lutemi konfirmoni numrat dhe sasitë e modelit që dëshironi të blini te personi ynë i shitjeve ose të na dërgoni me email
2. Ne do t'ju dërgojmë një Faturë Proforma sapo të marrim porosinë tuaj. Dhe nëse keni nevojë,ne do t'ju ndihmojmë të llogaritni tarifën më të mirë të transportit me ndërlidhës
3. Pasi të keni rregulluar pagesën dhe të na dërgoni kopjen tuaj bankare, ne do ta vendosim porosinë tuaj në prodhim
4. Kur mallrat të mbarojnë, ne do t'i dërgojmë mallrat jashtë dhe t'ju njoftojmë për numrin e ndjekjes

 

Informacioni tregtar
Kushtet e Tregtisë: FOB, CIF, Kushtet e pagesës EXW: T / T,
Kushti i pagesës: 30% paradhënie depozite, 70% bilanci para lindjes
Koha e dërgimit: 25 ditë pune pas konfirmimit të porosisë
Paketimi: Me karton të fortë
Transporti: Nga deti, nga ajri

Pyetje: A mund të siguroni mostrat?
Përgjigje: po, sigurisht. Ne e mirëpresim porosinë e mostrës për të provuar dhe kontrolluar cilësinë

 

Pyetje: A e pranoni FOB apo CIF?
Përgjigje: po, FOB duhet të jetë më shumë se 1 * 20ft nga Deti, CIF për çdo sasi .

 

Pyetje: Cila është koha juaj e drejtimit?
Përgjigje: Normalisht 25 ditë pas depozitimit

 

Pyetje: A e pranoni OEM ?
Përgjigje: po, Shërbimi OEM i disponueshëm, ju lutemi jepni specifikimin tuaj të vizatimit dhe detajeve

 

Pyetje: kur ndërmarrja juaj fillon eksportin?
Përgjigje: ne kemi eksportuar mobiljet e spitalit që nga ajo kohë 2008

 

Pyetje: mund ta vendosni logon tonë në shtrat?
Përgjigje: ju lutemi jepni logon e përfunduar të dizajnit tuaj, ne do ta bëjmë atë në afishe

 

 

Nëse keni disa probleme në lidhje me GS-828c Shtrat spitalor me tre funksione elektrike, ose dëshironi të dini më shumë detaje rreth shtratit elektrik,shtrati manual,Shtrati mjekësor ortopedik ,Dyshek,tabela e operacionit,etj. Mirë se vini të na kontaktoni!

Presim me padurim kërkesën tuaj.

 

 

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI