×
GS-838a electric five function Hospital Bed
GS-838a Shtrati Spitalor me pesë funksione elektrike

This electric five Function hospital Bed is carefully designed for patients during their treatment. Pllaka e kokës dhe këmbës mund të hiqet për lehtësinë e transferimit të pacientëve. The side rails are made of ABS material, can be easily rise and lower. Me 4 pcs motors under the bed.With 4 pcs castors with brakes, kjo është e përshtatshme për transport .

Detaje të produkteve Reagime tani

GS-838a Shtrati Spitalor me pesë funksione elektrike

five function electric bed

Emri i markës: K-kujdes
Emri i produktit: Electric five function hospital bed
Vendi i origjinës: Guangdong,Kina
Garanci: 1-Garanci e Kufizuar e Vitit
Numri i Modelit: GS-838a
Madhësia: L2260*W1060*H450-740mm
Funksioni: Mbështetësja 0 ~ 75 ° ± 5 °, mbështetësja e këmbës 0 ~ 45 ° ± 5 °, HI-LO 430-780 mm, animi dhe animi i kundërt:12° ± 3 ° dhe -12 ° ± 3 °
Dërrasë koke dhe këmbë: 1 palë, Material ABS,me mbajtësin e kartës së emrit të pacientit,with nurse control
Ngjyrë: Blu / jeshile / kafe / rozë
Rrota : 5”, 4copë, with central brake
Gardë mbrojtëse 2 pairs, ABS
IV. Qëndroj 1pc , S.S ,teleskopike,me 2 grepa
IV. Vrima e qëndrimit 4 copë
Grep kullimi 4 copë
Madhësitë e paketimit: 2100*1100*470mm
CBM: 1.5
OEM: po
Mbledh: Frame has been assembled, Binarët anësorë / bordi i kokës dhe këmbës
Paketa: Materialet e paketimit me standarde të larta të zgjedhura me kujdes ,Kuti kartoni, një copë në një kuti kartoni
Koha e dërgimit: Rreth 10 ~ 20 ditë për produktet ekzistuese

Përshtatja private zgjat 60 ditë

Shërbimi pas shitjes: Mbështetje Teknike Online ,Instalimi në vend, Trajnimi në vend

Pjesë këmbimi falas

a. Prodhuesi profesional i shtratit dhe karrocës së kujdesit manual dhe elektrik 20 vite me pajisje të përparuara.
b. Çmimi i fabrikës me cilësinë më të mirë.
c. Pranoni porosinë me porosi.
d. Shërbimi i shpejtë dhe shpërndarja në kohë.
e. Ofroni shërbimin OEM / ODM
Njoftim:1.Nëse keni ndonjë pyetje tjetër, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit.

Shërbimet pas shitjes:
● Ne e respektojmë ushqimin tuaj pasi të marrim mallrat.
● Ne sigurojmë 12-24 muaj garanci pas mbërritjes së mallit.
● Ne premtojmë të gjitha pjesët rezervë të disponueshme gjatë përdorimit gjatë gjithë jetës.
● Ne e pranojmë ankesën tuaj brenda 48 orëve.

 

Koha e përpiktë e dorëzimit:
● Ne e vendosim porosinë tuaj në programin tonë të ngushtë të prodhimit, siguroni kohën tuaj të përpiktë të dorëzimit.
● Prodhimi / raporti i inspektimit para porosisë tuaj të paketuar.
Notice Njoftimi / sigurimi i transportit për ju sapo të dërgohet porosia juaj.

 

Shitje profesionale:
● Ne vlerësojmë çdo kërkesë që na dërgohet, të sigurojë ofertë të shpejtë konkurruese.
● Ne bashkëpunojmë me klientin për të ofruar tenderë. Siguroni të gjitha dokumentet e nevojshme.
Ne jemi një ekip shitjesh, me të gjithë mbështetjen teknike nga ekipi i inxhinierit.Si të porositni nga ne?
1. Ju lutemi konfirmoni numrat dhe sasitë e modelit që dëshironi të blini te personi ynë i shitjeve ose të na dërgoni me email
2. Ne do t'ju dërgojmë një Faturë Proforma sapo të marrim porosinë tuaj. Dhe nëse keni nevojë,ne do t'ju ndihmojmë të llogaritni tarifën më të mirë të transportit me ndërlidhës
3. Pasi të keni rregulluar pagesën dhe të na dërgoni kopjen tuaj bankare, ne do ta vendosim porosinë tuaj në prodhim
4. Kur mallrat të mbarojnë, ne do t'i dërgojmë mallrat jashtë dhe t'ju njoftojmë për numrin e ndjekjes

 

Informacioni tregtar
Kushtet e Tregtisë: FOB, CIF, Kushtet e pagesës EXW: T / T,
Kushti i pagesës: 30% paradhënie depozite, 70% bilanci para lindjes
Koha e dërgimit: 25 ditë pune pas konfirmimit të porosisë
Paketimi: Me karton të fortë
Transporti: Nga deti, nga ajri

Pyetje: A mund të siguroni mostrat?
Përgjigje: po, sigurisht. Ne e mirëpresim porosinë e mostrës për të provuar dhe kontrolluar cilësinë

 

Pyetje: A e pranoni FOB apo CIF?
Përgjigje: po, FOB duhet të jetë më shumë se 1 * 20ft nga Deti, CIF për çdo sasi .

 

Pyetje: Cila është koha juaj e drejtimit?
Përgjigje: Normalisht 25 ditë pas depozitimit

 

Pyetje: A e pranoni OEM ?
Përgjigje: po, Shërbimi OEM i disponueshëm, ju lutemi jepni specifikimin tuaj të vizatimit dhe detajeve

 

Pyetje: kur ndërmarrja juaj fillon eksportin?
Përgjigje: ne kemi eksportuar mobiljet e spitalit që nga ajo kohë 2008

 

Pyetje: mund ta vendosni logon tonë në shtrat?
Përgjigje: ju lutemi jepni logon e përfunduar të dizajnit tuaj, ne do ta bëjmë atë në afishe

 

 

Nëse keni disa probleme në lidhje me GS-838a Shtrati Spitalor me pesë funksione elektrike, ose dëshironi të dini më shumë detaje rreth shtratit elektrik,shtrati manual,Shtrati mjekësor ortopedik ,Dyshek,tabela e operacionit,etj. Mirë se vini të na kontaktoni!

Presim me padurim kërkesën tuaj.

 

 

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI