×
KS-110b Stainless Steel flat medical Bed
KS-110b Stainless Steel flat medical Bed
Krevat mjekësor i sheshtë çelik inox KS-110b

Bringing bright colors and changing styles to patient room, cute medical bed brings a space with a visual impact and a different style. Practical function and reliable operation.

All products of K-care care bed are made of environmentally friendly materials, no pollution and odorless, The design concept continues to innovate in practicality and convenience, providing multi-functional modern products. Can be privately customized to meet your different needs.

Detaje të produkteve Reagime tani

Krevat mjekësor i sheshtë çelik inox KS-110b

Brand Name K-care
Product Name Stainless Steel flat medical Bed
Place of Origin Zhao Qing,Kina
Model Number: KS-110b
Style: Classic Style
Installation Type Floor-standing
Warranty: 2-Year Limited Warranty
Dimension: 2000*900*550mm
Color Steel
Material Stainless Steel
Castor : Without castor
Koka & bordi i këmbës High quality stainless steel head & bordi i këmbës
OEM/ODM po
Mbledh: Half assembling
Package: Carton/wooden case
CBM: 0.22
Delivery time: About 15days to 25days for existing products Private customization takes about 60 days
After-sale Service Online Technical Support,video Installation,online Training

●Stainless steel head & foot boards with laminated panels
●Stainless steel Bed sheet top
●Stainless steel rectangular tubes Bed framework
●High end, Private customization, Various styles, Waterproof, Eco-friendly, Easy to Clean...
●More than 20 years of manufacturing enterprises and professional export business team...
NoticeIf you have any other questions, please contact customer service.

Shërbimet pas shitjes:
● Ne e respektojmë ushqimin tuaj pasi të marrim mallrat.
● Ne sigurojmë 12-24 muaj garanci pas mbërritjes së mallit.
● Ne premtojmë të gjitha pjesët rezervë të disponueshme gjatë përdorimit gjatë gjithë jetës.
● Ne e pranojmë ankesën tuaj brenda 48 orëve.

 

Koha e përpiktë e dorëzimit:
● Ne e vendosim porosinë tuaj në programin tonë të ngushtë të prodhimit, siguroni kohën tuaj të përpiktë të dorëzimit.
● Prodhimi / raporti i inspektimit para porosisë tuaj të paketuar.
Notice Njoftimi / sigurimi i transportit për ju sapo të dërgohet porosia juaj.

 

Shitje profesionale:
● Ne vlerësojmë çdo kërkesë që na dërgohet, të sigurojë ofertë të shpejtë konkurruese.
● Ne bashkëpunojmë me klientin për të ofruar tenderë. Siguroni të gjitha dokumentet e nevojshme.
Ne jemi një ekip shitjesh, me të gjithë mbështetjen teknike nga ekipi i inxhinierit.Si të porositni nga ne?
1. Ju lutemi konfirmoni numrat dhe sasitë e modelit që dëshironi të blini te personi ynë i shitjeve ose të na dërgoni me email
2. Ne do t'ju dërgojmë një Faturë Proforma sapo të marrim porosinë tuaj. Dhe nëse keni nevojë,ne do t'ju ndihmojmë të llogaritni tarifën më të mirë të transportit me ndërlidhës
3. Pasi të keni rregulluar pagesën dhe të na dërgoni kopjen tuaj bankare, ne do ta vendosim porosinë tuaj në prodhim
4. Kur mallrat të mbarojnë, ne do t'i dërgojmë mallrat jashtë dhe t'ju njoftojmë për numrin e ndjekjes

Pyetje: A e pranoni FOB apo CIF?
Përgjigje: po, FOB duhet të jetë më shumë se 1 * 20ft nga Deti, CIF për çdo sasi .

 

Pyetje: A keni aksione?
Përgjigje: po, ne kemi aksione brenda 200 Mallrat PCS normalisht.

 

Pyetje: Cila është koha juaj e drejtimit?
Përgjigje: Normalisht 25 ditë pas depozitimit

 

Pyetje: mund ta vendosni logon tonë në shtrat?
Përgjigje: ju lutemi jepni logon e përfunduar të dizajnit tuaj, ne do ta bëjmë atë në afishe

 

Pyetje: llojet e motorëve janë fakultative?
Përgjigje: Motor Linak dhe lëvizje, motek ose motor kinez i zgjedhur nga ju

 

Pyetje: Sa njerëz punojnë në kompaninë tuaj?
Përgjigje: kemi rreth 200 të punësuarit këtë vit

 

 

Nëse keni disa probleme në lidhje me Krevat mjekësor i sheshtë çelik inox KS-110b, ose dëshironi të dini më shumë detaje rreth shtratit elektrik,shtrati manual,Shtrati mjekësor ortopedik ,Dyshek,tabela e operacionit,etj. Mirë se vini të na kontaktoni!

Presim me padurim kërkesën tuaj.

 

 

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI