×
KS-632b 	Manual Three function Hospital Bed
KS-632b 	Manual Three function Hospital Bed
Manuali KS-632b Shtrati Spitalor me tre funksione

This Three Function Manual Bed is carefully designed for patients during their treatment. Pllaka e kokës dhe këmbës mund të hiqet për lehtësinë e transferimit të pacientëve. The side rails are made of aluminum alloy. And the gap between two columns is according to the international standard. All the position is achieved by the foldable and concealed manual cranks. Kjo do të sigurojë jetëgjatësi të përdorimit të maniakave. Me 4 pcs castors with brakes, kjo është e përshtatshme për transport .

Detaje të produkteve Reagime tani

KS-632b Manual Three function Hospital Bed

Specifications:

Emrin Manual Three function Hospital Bed
Artikulli Nr. KS-632b
Madhësia e jashtme L2160×W980×H450-740mm
Madhësia e brendshme e bazës së dyshekut L1950 * W900 mm
garanci një vit pas dërgesës
Dërrasë koke dhe këmbë Koka ABS e ndashme & bordi i këmbës
Gardhe Aluminum siderails
Handset Handset by the patient
Rrotullues Deluxe castors
Grepa urinare Grepat e urinës me krom çeliku dhe zhytje plastike së bashku
Miratimi ISO13485;KJO;ISO9001;FDA
Lëndë e parë Çeliku dhe ABS
Opsione Tavolina e ngrenies; Dyshek, Dollap pranë shtratit.
Ngarkesa e sigurt e punës Cilësia arrin standardin kombëtar. Isshtë e pajisur me motor elektrik i cili është i qetë dhe pa zhurmë dhe i aftë të mbështesë mbi 250 kg.

 

Functions:

Heqja e pjesës së pasme 0-75°(± 2%) by electric motors;
Heqja e pushimit të gjurit 0-45°(± 2%) by electric motors;
Lartësia e rregullueshme H430-740mm by electric motors;

 

Standard Accessories:

Koka & bordi i këmbës 1vendosur
Gardhe 2copë
Rrota 4copë
crank 3copë
Handset 1pc
Grepa urinare 4copë
IV. vrimat e pikimit 4copë
IV. shtylla 1pc

1. Prodhuesi profesional i shtratit dhe karrocës së kujdesit manual dhe elektrik 20 vjet me pajisje të përparuara.
2. Çmimi i fabrikës me cilësinë më të mirë, ne kemi përvojë 10 vjeçare të eksporteve, cilësinë më të mirë dhe shërbimin më të mirë
3. Shërbim pas shitjes me efikasitet të lartë.
4. Shërbim i shpejtë dhe shpërndarje në kohë, nëse nuk keni asnjë përcjellës, ne mund të ndihmojmë në rregullimin e dërgesës, anije prenotimi
5. Ofroni shërbim OEM. nëse më jepni madhësinë ne mund ta bëjmë të njëjtë.
6. Nëse keni kohë për të ardhur në fabrikë kontrolloni mirë kur dërgesa, ne mund të ndihmojmë tuajin dhe nëse dëshironi
7. Pako të përshtatshme për të siguruar sigurinë e mallrave dhe për të kursyer hapësirën e kontejnerëve.
8. Makineri të përparuara të formimit të pjesëve të shtratit, teknologji e përparuar e saldimit dhe teknika të përparuara të trajtimit të antirustit.
9. Ne prodhojmë shumicën e pjesëve të shtratit dhe kontrollojmë cilësinë në çdo procedurë nga vetvetja

Shërbimet pas shitjes:
● Ne e respektojmë ushqimin tuaj pasi të marrim mallrat.
● Ne sigurojmë 12-24 muaj garanci pas mbërritjes së mallit.
● Ne premtojmë të gjitha pjesët rezervë të disponueshme gjatë përdorimit gjatë gjithë jetës.
● Ne e pranojmë ankesën tuaj brenda 48 orëve.

 

Koha e përpiktë e dorëzimit:
● Ne e vendosim porosinë tuaj në programin tonë të ngushtë të prodhimit, siguroni kohën tuaj të përpiktë të dorëzimit.
● Prodhimi / raporti i inspektimit para porosisë tuaj të paketuar.
Notice Njoftimi / sigurimi i transportit për ju sapo të dërgohet porosia juaj.

 

Shitje profesionale:
● Ne vlerësojmë çdo kërkesë që na dërgohet, të sigurojë ofertë të shpejtë konkurruese.
● Ne bashkëpunojmë me klientin për të ofruar tenderë. Siguroni të gjitha dokumentet e nevojshme.
Ne jemi një ekip shitjesh, me të gjithë mbështetjen teknike nga ekipi i inxhinierit.Si të porositni nga ne?
1. Ju lutemi konfirmoni numrat dhe sasitë e modelit që dëshironi të blini te personi ynë i shitjeve ose të na dërgoni me email
2. Ne do t'ju dërgojmë një Faturë Proforma sapo të marrim porosinë tuaj. Dhe nëse keni nevojë,ne do t'ju ndihmojmë të llogaritni tarifën më të mirë të transportit me ndërlidhës
3. Pasi të keni rregulluar pagesën dhe të na dërgoni kopjen tuaj bankare, ne do ta vendosim porosinë tuaj në prodhim
4. Kur mallrat të mbarojnë, ne do t'i dërgojmë mallrat jashtë dhe t'ju njoftojmë për numrin e ndjekjes

Pyetje: A e pranoni FOB apo CIF?
Përgjigje: po, FOB duhet të jetë më shumë se 1 * 20ft nga Deti, CIF për çdo sasi .

 

Pyetje: A keni aksione?
Përgjigje: po, ne kemi aksione brenda 200 Mallrat PCS normalisht.

 

Pyetje: Cila është koha juaj e drejtimit?
Përgjigje: Normalisht 25 ditë pas depozitimit

 

Pyetje: mund ta vendosni logon tonë në shtrat?
Përgjigje: ju lutemi jepni logon e përfunduar të dizajnit tuaj, ne do ta bëjmë atë në afishe

 

Pyetje: llojet e motorëve janë fakultative?
Përgjigje: Motor Linak dhe lëvizje, motek ose motor kinez i zgjedhur nga ju

 

Pyetje: Sa njerëz punojnë në kompaninë tuaj?
Përgjigje: kemi rreth 200 të punësuarit këtë vit

 

 

Nëse keni disa probleme në lidhje me KS-632b Manual Three function Hospital Bed, ose dëshironi të dini më shumë detaje rreth shtratit elektrik,shtrati manual,Shtrati mjekësor ortopedik ,Dyshek,tabela e operacionit,etj. Mirë se vini të na kontaktoni!

Presim me padurim kërkesën tuaj.

 

 

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI