×
KS-D40C Hospital accompany chair
KS-D40C Hospital accompany chair

This product is used for patients' family members, it can be used as a chair during the day and as a bed at night. The product is beautiful, generous, and foldable. It is an essential product for patient care.

Detaje të produkteve Reagime tani

KS-D40C Hospital accompany chair

Product Name Hospital accompany chair
Artikulli Nr. Ks-D40C
Material steel with plastic coating
Folded Size L820*W650*H450(+500)mm
Unfolded Size L1900*W650*H450mm
Color Blue
MOQ 10 copë
Loading Port Shenzhen/Guangzhou/Shunde
Lead time 20-25days
Payment Terms T/T with 30% deposit, and 70% bilanci para lindjes
Certificate KJO&ISO&FDA
Paketimi 1pc/a carton

Unfolded Size: L1900*W620*H450mm
folded Size: L820*W650*H450(+500)mm
Color: Sky blue
1.Two functions: chair in daytime, bed in night
2.Folding design, easy operation, saving space, practical and comfortable.
3.Powder coated steel frame with plastic coating
4. Man-made PVC cover with foam inside
5.One shoes rack at the bottom of the chair

Shërbimet pas shitjes:
● Ne e respektojmë ushqimin tuaj pasi të marrim mallrat.
● Ne sigurojmë 12-24 muaj garanci pas mbërritjes së mallit.
● Ne premtojmë të gjitha pjesët rezervë të disponueshme gjatë përdorimit gjatë gjithë jetës.
● Ne e pranojmë ankesën tuaj brenda 48 orëve.

 

Koha e përpiktë e dorëzimit:
● Ne e vendosim porosinë tuaj në programin tonë të ngushtë të prodhimit, siguroni kohën tuaj të përpiktë të dorëzimit.
● Prodhimi / raporti i inspektimit para porosisë tuaj të paketuar.
Notice Njoftimi / sigurimi i transportit për ju sapo të dërgohet porosia juaj.

 

Shitje profesionale:
● Ne vlerësojmë çdo kërkesë që na dërgohet, të sigurojë ofertë të shpejtë konkurruese.
● Ne bashkëpunojmë me klientin për të ofruar tenderë. Siguroni të gjitha dokumentet e nevojshme.
Ne jemi një ekip shitjesh, me të gjithë mbështetjen teknike nga ekipi i inxhinierit. Si të porositni nga ne?
1. Ju lutemi konfirmoni numrat dhe sasitë e modelit që dëshironi të blini te personi ynë i shitjeve ose të na dërgoni me email
2. Ne do t'ju dërgojmë një Faturë Proforma sapo të marrim porosinë tuaj. Dhe nëse keni nevojë,ne do t'ju ndihmojmë të llogaritni tarifën më të mirë të transportit me ndërlidhës
3. Pasi të keni rregulluar pagesën dhe të na dërgoni kopjen tuaj bankare, ne do ta vendosim porosinë tuaj në prodhim
4. Kur mallrat të mbarojnë, ne do t'i dërgojmë mallrat jashtë dhe t'ju njoftojmë për numrin e ndjekjes

Pyetje: What is your warranty?
Përgjigje: One year warranty and 100% satisfaction guarantee.
If the product has has problem, just show the pictures or video to us, we could send new one or spare parts to you.

 

Pyetje: How to make the payment?
Përgjigje: TT better

 

Pyetje: kur ndërmarrja juaj fillon eksportin?
Përgjigje: ne kemi eksportuar mobiljet e spitalit që nga ajo kohë 2008

 

Pyetje: mund ta vendosni logon tonë në shtrat?
Përgjigje: ju lutemi jepni logon e përfunduar të dizajnit tuaj, ne do ta bëjmë atë në afishe

 

Pyetje: llojet e motorëve janë fakultative?
Përgjigje: Motor Linak dhe lëvizje, motek ose motor kinez i zgjedhur nga ju

 

Pyetje: Sa njerëz punojnë në kompaninë tuaj?
Përgjigje: kemi rreth 200 të punësuarit këtë vit

 

 

Nëse keni disa probleme në lidhje me KS-D40C Hospital accompany chair, ose dëshironi të dini më shumë detaje rreth shtratit elektrik,shtrati manual,Shtrati mjekësor ortopedik ,Dyshek,tabela e operacionit,etj. Mirë se vini të na kontaktoni!

Presim me padurim kërkesën tuaj.

 

 

Tags:
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI