×
Manual 1 function Children medical Bed
Manual 1 function Children medical Bed
Manual 1 function Children medical Bed
Manual 1 function Children medical Bed
Manual 1 funksioni Fëmijët shtrati mjekësor

Bringing bright colors and changing styles to patient room, cute medical bed brings a space with a visual impact and a different style. Practical function and reliable operation.

All products of K-care care bed are made of environmentally friendly materials, no pollution and odorless, The design concept continues to innovate in practicality and convenience, providing multi-functional modern products. Can be privately customized to meet your different needs.

Detaje të produkteve Reagime tani

Manual 1 funksioni Fëmijët shtrati mjekësor

Electric Children medical Bed

Emri i markës: K-kujdes
Emri i produktit: Manual 1 funksioni Fëmijët shtrati mjekësor
Vendi i origjinës: Zhao Qing,Kina
Numri i Modelit: KS-911b
Style: Classic Style
Installation Type Floor-standing
Garanci: 2-Garanci e Kufizuar e Vitit
Dimension: L1900*W905*H650mm
Ngjyrë: Pink/Blue
Material Metal
Castor : With casters dia. 5”
Brake pedal Individual brake.
Gardë mbrojtëse: Aluminum
Koka & bordi i këmbës High quality ABS head & bordi i këmbës
Funksioni: 1 3functions
Backrest angle: 80°±5°
OEM/ODM po
Mbledh: Half assembling
Paketa: Carton/wooden case
CBM: 1
Koha e dërgimit: About 15days to 25days for existing products

Përshtatja private zgjat 60 ditë

Shërbimi pas shitjes: Mbështetje Teknike Online,video Installation,online Training

Electric Children medical Bed-2

●Bed sheet top made from perforated steel, epoxy powder coated and baked finish
●Full length powder coated side rail, drop type with safe lock
●With storage rack under bed
●High end, Private customization, Various styles, Waterproof, Eco-friendly, Easy to Clean...
●More than 20 years of manufacturing enterprises and professional export business team...
Njoftim:Nëse keni ndonjë pyetje tjetër, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit.

Shërbimet pas shitjes:
● Ne e respektojmë ushqimin tuaj pasi të marrim mallrat.
● Ne sigurojmë 12-24 muaj garanci pas mbërritjes së mallit.
● Ne premtojmë të gjitha pjesët rezervë të disponueshme gjatë përdorimit gjatë gjithë jetës.
● Ne e pranojmë ankesën tuaj brenda 48 orëve.

 

Koha e përpiktë e dorëzimit:
● Ne e vendosim porosinë tuaj në programin tonë të ngushtë të prodhimit, siguroni kohën tuaj të përpiktë të dorëzimit.
● Prodhimi / raporti i inspektimit para porosisë tuaj të paketuar.
Notice Njoftimi / sigurimi i transportit për ju sapo të dërgohet porosia juaj.

 

Shitje profesionale:
● Ne vlerësojmë çdo kërkesë që na dërgohet, të sigurojë ofertë të shpejtë konkurruese.
● Ne bashkëpunojmë me klientin për të ofruar tenderë. Siguroni të gjitha dokumentet e nevojshme.
Ne jemi një ekip shitjesh, me të gjithë mbështetjen teknike nga ekipi i inxhinierit.Si të porositni nga ne?
1. Ju lutemi konfirmoni numrat dhe sasitë e modelit që dëshironi të blini te personi ynë i shitjeve ose të na dërgoni me email
2. Ne do t'ju dërgojmë një Faturë Proforma sapo të marrim porosinë tuaj. Dhe nëse keni nevojë,ne do t'ju ndihmojmë të llogaritni tarifën më të mirë të transportit me ndërlidhës
3. Pasi të keni rregulluar pagesën dhe të na dërgoni kopjen tuaj bankare, ne do ta vendosim porosinë tuaj në prodhim
4. Kur mallrat të mbarojnë, ne do t'i dërgojmë mallrat jashtë dhe t'ju njoftojmë për numrin e ndjekjes

Pyetje: Cili është MOQ juaj?
Përgjigje: Porosia e kontejnerëve LCL ose FULL janë të mirëseardhura.

 

Pyetje: A mund të siguroni mostrat?
Përgjigje: po, sigurisht. Ne e mirëpresim porosinë e mostrës për të provuar dhe kontrolluar cilësinë

 

Pyetje: A e pranoni FOB apo CIF?
Përgjigje: po, FOB duhet të jetë më shumë se 1 * 20ft nga Deti, CIF për çdo sasi .

 

Pyetje: A keni aksione?
Përgjigje: po, ne kemi aksione brenda 200 Mallrat PCS normalisht.

 

Pyetje: llojet e motorëve janë fakultative?
Përgjigje: Motor Linak dhe lëvizje, motek ose motor kinez i zgjedhur nga ju

 

Pyetje: Sa njerëz punojnë në kompaninë tuaj?
Përgjigje: kemi rreth 200 të punësuarit këtë vit

 

 

Nëse keni disa probleme në lidhje me Manual 1 funksioni Fëmijët shtrati mjekësor, ose dëshironi të dini më shumë detaje rreth shtratit elektrik,shtrati manual,Shtrati mjekësor ortopedik ,Dyshek,tabela e operacionit,etj. Mirë se vini të na kontaktoni!

Presim me padurim kërkesën tuaj.

 

 

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI