×
Steel foldable wheelchair
Steel foldable wheelchair
Steel foldable wheelchair
Steel foldable wheelchair
Steel foldable wheelchair

Bringing convenient and different relived to patient travel, useful wheel chair brings different choice. Practical function and reliable operation.

All products of K-care care bed are made of environmentally friendly materials, no pollution and odorless, The design concept continues to innovate in practicality and convenience, providing multi-functional modern products. Can be privately customized to meet your different needs.

Detaje të produkteve Reagime tani

Steel foldable wheelchair

Brand Name K-care
Product Name Steel wheelchair adjustable
Place of Origin Zhao Qing,Kina
Model Number: KS-D905et
Style: Classic Style
Warranty: 1-Year Limited Warranty
Dimension: L930×W650×H880mm
Seat width: 46cm
Color Dark blue
Material Steel
Castor : 8" PVC castor & 24" solid wheel
Brake pedal Hand brake
Rotary ring Steel ring
Seat and backrest PVC
Footrest Aluminum elevating footrest
OEM/ODM po
Mbledh: Complete assembled
Package: Carton box
CBM: 0.19
Delivery time: About 5days to 15days for existing products Private customization takes about 20 days
After-sale Service Online Technical Support,video Installation,online Training

●Steel chrome plating finish
●Foldable
●Aluminum elevating footrest
●Aluminum footrest
●High end, Private customization, Various styles, Waterproof, Eco-friendly, Easy to Clean...
●More than 20 years of manufacturing enterprises and professional export business team...
NoticeIf you have any other questions, please contact customer service.

Shërbimet pas shitjes:
● Ne e respektojmë ushqimin tuaj pasi të marrim mallrat.
● Ne sigurojmë 12-24 muaj garanci pas mbërritjes së mallit.
● Ne premtojmë të gjitha pjesët rezervë të disponueshme gjatë përdorimit gjatë gjithë jetës.
● Ne e pranojmë ankesën tuaj brenda 48 orëve.

 

Koha e përpiktë e dorëzimit:
● Ne e vendosim porosinë tuaj në programin tonë të ngushtë të prodhimit, siguroni kohën tuaj të përpiktë të dorëzimit.
● Prodhimi / raporti i inspektimit para porosisë tuaj të paketuar.
Notice Njoftimi / sigurimi i transportit për ju sapo të dërgohet porosia juaj.

 

Shitje profesionale:
● Ne vlerësojmë çdo kërkesë që na dërgohet, të sigurojë ofertë të shpejtë konkurruese.
● Ne bashkëpunojmë me klientin për të ofruar tenderë. Siguroni të gjitha dokumentet e nevojshme.
Ne jemi një ekip shitjesh, me të gjithë mbështetjen teknike nga ekipi i inxhinierit. Si të porositni nga ne?
1. Ju lutemi konfirmoni numrat dhe sasitë e modelit që dëshironi të blini te personi ynë i shitjeve ose të na dërgoni me email
2. Ne do t'ju dërgojmë një Faturë Proforma sapo të marrim porosinë tuaj. Dhe nëse keni nevojë,ne do t'ju ndihmojmë të llogaritni tarifën më të mirë të transportit me ndërlidhës
3. Pasi të keni rregulluar pagesën dhe të na dërgoni kopjen tuaj bankare, ne do ta vendosim porosinë tuaj në prodhim
4. Kur mallrat të mbarojnë, ne do t'i dërgojmë mallrat jashtë dhe t'ju njoftojmë për numrin e ndjekjes

Pyetje: What is your warranty?
Përgjigje: One year warranty and 100% satisfaction guarantee.
If the product has has problem, just show the pictures or video to us, we could send new one or spare parts to you.

 

Pyetje: How to make the payment?
Përgjigje: TT better

 

Pyetje: kur ndërmarrja juaj fillon eksportin?
Përgjigje: ne kemi eksportuar mobiljet e spitalit që nga ajo kohë 2008

 

Pyetje: mund ta vendosni logon tonë në shtrat?
Përgjigje: ju lutemi jepni logon e përfunduar të dizajnit tuaj, ne do ta bëjmë atë në afishe

 

Pyetje: llojet e motorëve janë fakultative?
Përgjigje: Motor Linak dhe lëvizje, motek ose motor kinez i zgjedhur nga ju

 

Pyetje: Sa njerëz punojnë në kompaninë tuaj?
Përgjigje: kemi rreth 200 të punësuarit këtë vit

 

 

Nëse keni disa probleme në lidhje me Steel foldable wheelchair, ose dëshironi të dini më shumë detaje rreth shtratit elektrik,shtrati manual,Shtrati mjekësor ortopedik ,Dyshek,tabela e operacionit,etj. Mirë se vini të na kontaktoni!

Presim me padurim kërkesën tuaj.

 

 

Tags:
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI